Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Vibrisse SHAKE -революційний продукт для котів

РЕВОЛЮЦІЯ У БАНКУ

Vibrisse SHAKE напій для котів у вигляді супу.
Революційний продукт, який задовольняє основну потребу вашої кішки у питво зі смаком. Це смачно і вгамовує спрагу.


ЧОМУ НАПІЙ ДЛЯ КІШКИ?

Кішкам завжди потрібна свіжа вода, але вони часто п'ють мало і неохоче. Також важко зрозуміти, скільки води ваша кішка випиває щодня, тому що деякі кішки п'ють занадто багато, а інші недостатньо. Вологий корм - відмінне джерело вологи для вашого вихованця, але цього може бути недостатньо.

Кількість води, яку здорові кішки випивають протягом дня, залежить від дієти, а дози повинні змінюватись в залежності від сезону.

 

ВІБРИС ШЕЙК

Vibrisse SHAKE - ідеальний засіб для гарантованої правильної гідратації організму кішки: корисний, смачний, натуральний напій, без добавок. Консервований суп складається з смачного бульйону (95%) дрібно подрібненими шматочками риби або м'яса (5%), для легкого засвоєння навіть кошенятами, кішками похилого віку або кішками з чутливим травленням. Велика кількість рідини гарантує гідратацію та гарне самопочуття, а ароматне м'ясо є ідеальною нагородою для вихованця, який облизуватиметься з кожним ковтком цих ласощів.

 

ІДЕАЛЬНО В ЯКОСТІ ЄДИНОЇ СТРАВИ І НЕ ТІЛЬКИ

Vibrisse SHAKE ідеально підходить для подачі між їдою, як смачна закуска або може бути доданий до повсякденних страв.
В якості альтернативи, його можна додавати в сухий корм, особливо для кішок, які не люблять вологий корм, але яким все ж таки необхідно уникати зневоднення.
Корм Vibrisse SHAKE з повністю беззерновою формулою є ідеальним вибором для кішок з чутливим травленням або кішок з харчовою нестерпністю.

 

Дата публікації: 11.01.2022 15:00

нагору