Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Універсальний солдат: гарбуз у раціоні домашніх улюбленців

Якби ви могли дати своєму вихованцю один продукт, який містив би половину необхідних їй вітамінів, макро- і мікроелементів, і навіть продовжив би молодість, що б це було?

Не дивуйтеся, такий продукт є і більше - він добре знайомий усім нам з дитинства.

Гарбуз! Так-так, звичайний гарбуз.

Про користь цього овочу (чи все-таки фрукту?) для людського організму відомо давно, а ось чому її варто давати котам та собакам? Читайте у нашій статті!

І так, 8 причин включити гарбуз до раціону вихованця

  • Гарбуз - справжнє джерело антиоксидантів, що грають найважливішу роль у уповільненні процесів старіння. А оскільки собаки та коти старіють, на жаль, швидше за людей, регулярне вживання гарбузових страв допомагає підтримувати молодість організму хвостатих.
  • Гарбуз перешкоджає перетворенню нормальних клітин на ракові завдяки флавонідам, що містяться в ній. Так, собаки і коти так само, як і люди, схильні до цієї страшної хвороби. І нехай, напевно, невідомі його причини, проте є продукти, які допомагають знизити ймовірність захворювання.
  • Вітамін Т1 перешкоджає утворенню жирової тканини. Ця особливість гарбуза актуальна для літніх собак, у яких знижено і фізичну активність, і швидкість метаболічних процесів.
  • Пектини, які у гарбузі, допомагають виводити токсини. Це актуально на всіх етапах життя вихованця, особливо важливим може стати після отруєнь.
  • Кальцій та фтор зміцнюють зуби. Важливість цієї властивості важко переоцінити.
  • Давно відомо, що гарбуз бояться гельмінти. Тому присутність її в раціоні - добрий спосіб боротися з ними (звичайно, не варто покладатися виключно на гарбуз, але як додатковий засіб використовувати його можна і потрібно).
  • Гарбуз – дивовижний, універсальний продукт. Вона допомагає впоратися і із запором, і з діареєю. Якщо у собаки порушення випорожнення, введіть в раціон гарбуз, він допоможе нормалізувати роботу кишківника.
  • Гарбуз містить лютеїн, необхідний здоров'ю очей, шкіри, шерсті собак і котів.

Ну, а як кішки? Чи можна їм гарбуз?

Всі корисні властивості цього продукту однаково важливі і для собак, і котів!

Але є свої особливості. По-перше, коти (за рідкісним винятком) навряд чи будуть їсти сирий гарбуз, доведеться варити та додавати у звичайний корм.

По-друге, важливо не перевищувати норм: 1 ч.л. на день для дорослих котів.

Чи може гарбуз бути небезпечним для собак чи кішок?

Так, хоч і дуже рідко, але у хвостатих буває алергія на гарбуз. Інакше, ніж досвідченим шляхом цього не з'ясувати.

Ну, і звичайно, переїдання, надлишок будь-якого продукту не може піти на користь.

Важливий момент: у якому вигляді гарбуз давати хвостатим?

Сира, варена, у каші? Фахівці радять варену, особливо малюкам та літнім вихованцям. Адже так вона набагато м'якша і легша засвоюється. При тепловій обробці гарбуз не втрачає своїх корисних властивостей!

Але якщо ваш улюбленець навідріз відмовляється їсти гарбуз у натуральному вигляді, придивіться до кормів з його вмістом.

Наприклад, для котів Gimcat пропонує консерви з рибою та гарбузом, які містять глюкозамін та хондроїтин – для здоров'я та зміцнення суглобів та кісток Gimcat SUPERFOOD консерви для котів, ТУНЕЦЬ З ГАРБУЗОМ

Собакам напевно сподобаються консерви від Brit з рибою та гарбузом Brit Fresh FISH & PUMPKIN Консерви для собак з рибою та гарбузом або яловичиною та гарбузом Brit Fresh BEEF & PUMPKIN Консерви для собак з яловичиною та гарбузом

До речі, багато хто підходить і цуценятам, як цей Brit Fresh BEEF & PUMPKIN PUPPY LARGE Корм для цуценят великих порід з яловичиною та гарбузом

А ще є смакота-ласощі, від яких точно не відмовиться жоден хвостатий!

Для собак - кісточки з куркою та гарбузом від Gimdog Superfood м'ясні кісточки для собак Курка з гарбузом та морськими водоростями

Для котів - Carnilove DUCK & RASPBERRIES (КАЧКА І МАЛИНА) ласощі для котів

Приємного апетиту вашим хвостикам!

Дата публікації: 15.01.2020 20:00

нагору