Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Reflex Plus (Рефлекс Плюс) – і найвибагливіші будуть нагодовані

Дбати про здоров'я улюблених вихованців зовсім не складно, потрібно лише підібрати потрібне харчування. Наш інтернет-магазин пропонує максимально повну лінійку сухого корму супер преміум класу для котів та собак марки Reflex Plus. Його із задоволенням їдять навіть найвибагливіші тварини, отримуючи повноцінне харчування та радуючи господарів міцним імунітетом, відсутністю хвороб, гарною шерстю та життєрадісністю.

Декілька слів про бренд

Турецька компанія Lider відома на ринку кормів для тварин із 2009 року. Сухі корми її виробництва експортують до Греції, Іраку, Філіппін, Ірану, Латвії, Литви та до багатьох інших місць. Постачальники надсилають готові раціони до 60 країн і кількість споживачів постійно зростає. Тепер до них приєдналася й Україна. І все тому, що Рефлекс Плюс – це ретельний підбір інгредієнтів і лише корисні та натуральні компоненти.

Головний девіз виробника: «Кожен працівник нашої компанії відповідає за благополуччя вашої тварини».

Головний критерій кормів марки Reflex Plus (Рефлекс Плюс)

Основна перевага – виключно натуральний склад. Жодних хімічних добавок, штучних барвників, наповнювачів-пустушок, ГМО та всього іншого, що може завдати шкоди тварині. Цьому на виробництві приділяють найпильнішу увагу.

Корми супер преміум класу, до яких належить ця марка, проходять ретельний контроль якості на всіх етапах виробництва від сировини до пакування та зберігання.

Мета виробника: «Забезпечувати споживача найкращим, найсвіжішим і максимально корисним».

Пропонований асортимент

У наявності корм з різноманітним смаком для дорослих собак та цуценят великих, середніх та дрібних порід. Вибирайте те, що воліє ваш улюбленець і те, що йому найбільше підходить за породою та віком.

Для дорослих кішок і кошенят також представлений різноманітний на смак корм, напевно, знайдеться те, від чого ваш улюбленець не в змозі відмовитися. Є і легко засвоюване меню для особливо вибагливих. Є раціон, у якому приділено увагу виведенню шерсті, що дуже важливо для тварин, які живуть виключно у приміщенні.

Враховано особливі потреби у харчуванні стерилізованих/кастрованих котів та кішок, а також є можливість провести профілактику сечокам'яних хвороб так, що тварина навіть не відчує дискомфорту.

Корм і для собак, і для кішок відрізняється чудовим смаком і привабливим ароматом, тому тварини із задоволенням їдять його, насичуючись маленькою порцією. Споживаючи збалансоване співвідношення білків, вуглеводів, жирів, тварина не відчуває навантаження на систему травлення. Харчування швидко та легко засвоюється, наповнюючи енергією та здоров'ям.

Завдання виробника: «Випускати високоякісний корм за всіма параметрами, що відповідають продукту супер преміум класу».

Склад лінійки кормів

  • Основний показник – великий вміст білків тваринного походження. У готових раціонах для собак понад 80%, а для кішок – понад 90%. З урахуванням потреб м'ясоїдних тварин у білках – це чудовий показник, що забезпечує силу та будівельний матеріал для м'язів тварини.
  • Подано всі необхідні для повноцінної життєдіяльності вітаміни, мінерали натурального походження. Це означає, що живлячись кормом Рефлекс Плюс ваша кішка чи собака буде в гарній формі, з блискучою шерстю та міцним імунітетом. Зміцненню нервової системи, зору, серця, нормальній роботі кишківника сприяють таурин, psyllium, глюкозамін, хондроїтин, L-карнітин та інші.
  • Рис, кукурудза, буряк – джерела клітковини, рослинного білка, вуглеводів забезпечують контроль травлення, обміну речовин та поповнення енергією.
  • М'ясо або риба – повноцінний продукт, необхідний тварині та головний компонент раціону, якому в кормах Рефлекс Плюс для котів віддано третину (32%) складу, а для собак – четверту (25%). Вихованець насичується, насолоджуючись улюбленим смаком.

Відсутність сої, пшениці попереджає появу алергії та відмову від пропонованого харчування.

Цінні якості Reflex Plus (Рефлекс Плюс)

  • Забезпечує повноцінне харчування собакам та кішкам різних порід з урахуванням віку, потреб та особливостей розвитку.
  • Підходить для вибагливих тварин. Вони його із задоволенням їдять із першої проби.
  • Висока поживність дозволяє нагодувати дорослу тварину невеликою порцією.
  • Зручна форма крокет відповідає фізіологічній будові щелеп та зубів у різні періоди життя тварини. Легко розгризається, але не кришиться. Вихованець жує їжу, одночасно очищаючи поверхню зубів від зубного каменю. Подвійна користь.
  • Є велике розфасування, що вигідно власникам кількох тварин. Пакування у вологостійкі мішки із zip-застібкою чудово зберігає корм на весь час використання.

Позиція виробника: «Використання корму Reflex Plus забезпечує господарям котів та собак безтурботне життя!»

Загляньте в наш каталог і виберіть харчування свого улюбленця. Він відразу оцінить вашу турботу вдячним мурчанням і хвостом, що виляє. Оформити замовлення просто, доступно та швидко – користуйтеся.

Дата публікації: 26.09.2022 11:51

нагору