Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Новинка на сайті - преміум корму для котів та собак Exclusion

Нові італійські корми для собак та кішок преміум класу Exclusion тепер на нашому сайті! Один з найкращих варіантів для збалансованого харчування вихованців! Монопротеїнові корми італійської торгової марки, розроблені з особливою турботою про здоров'я свійських тварин. Різноманітні, якісні, з унікальним складом корми з Італії забезпечать повноцінне та довге життя вашому улюбленому котику чи собаці.

Італійська якість для собак

Новий exclusion корм для собак отримає всі необхідні вітаміни та мікроелементи для прекрасного самопочуття тварин як малих, так і великих порід. Рецептура розроблена відповідно до всіх необхідних санітарних та дієтичних норм, асортимент широкий. Для того, щоб якість кормів для собак була на висоті, виробництво передбачає використання найсучасніших технологій, у зв'язку з чим готова продукція задовольняє запити навіть найвибагливіших заводчиків, які дбають про здоров'я своїх вихованців. 

На кожному етапі корми проходять ретельний ґрунтовний контроль. Підприємство при виготовленні кормів перевіряє попередньо всі продукти і добавки, що входять до складу. При вивченні нових формул вибираються найкращі з них. Вивчення та інспекція всіх матеріалів для упаковки є обов'язковою.

Особливості моновуглеводної та монопротеїнової формули для котів

Кожен корм для котів, кішок та кошенят виготовляється з дегідрованого монопротеїну, який має тваринне походження. Попередньо береться зерно найвищої якості одного виду. Немає у складі раціону одночасно сої, пшениці та кукурудзи. Завдяки монодієті у виграші залишаються тварини, які страждають на харчову непереносимість. Тому знижується шанс небажаних дерматологічних проявів. Про жодні розлади травлення не може бути й мови. Коти чудово сприймуть їх переведення на новий вид корму, гідно оцінивши його переваги та смакові якості.

Є тільки корисні харчові добавки

Щоб зробити збалансовані раціони exclusion корм для котів, в них крім м'ясних продуктів є натуральні харчові добавки. Йдеться про антиоксиданти, Б-глюкани, які благотворно впливають на підтримку імунної системи тварини та зміцнення організму. Також вони здатні покращити стан шерстного покриву, шкіри, покрити потребу у клітковині. Мікрофлора кишечника у разі знаходиться в ідеальному стані.

Найпоширеніші корисні харчові добавки:

  • фрукти;
  • овочі;
  • оливкове масло;
  • конопля.

Хондроїтин і глюкозамін, що входять у формулу, дуже корисні суглобам. Взагалі в кормі дуже багато мінеральних добавок (фолієвої кислоти, селену, йоду, заліза, марганцю, міді, цинку) та вітамінів (А, Е, В, Д). Ні про який курячий жир не може бути й мови — лише натуральні консерванти. Завдяки цьому якість корму найвища.

Чому слід віддавати перевагу кормам для тварин exclusion

Італійські готові раціони цієї торгової марки мають близько 40 найменувань. Є корми для будь-якої породи та будь-якого віку. Особлива увага приділяється харчуванню цуценят і кошенят, літніх особин, тим, хто має фізіологічні особливості. Завдяки величезному поєднанню різних смаків корму можна зробити раціон домашнього вихованця різноманітним. Консерви преміум-класу обов'язково припадуть їм до вподоби. Найпопулярніші смаки – це тунець, лосось, ягня, курка, індичка та яловичина.

До переваг кормів ТМ exclusion можна віднести гіпоалергенність, наявність натуральних інгредієнтів, чудовий вітамінно-мінеральний комплекс. У європейській якості сумніватися не варто, як і без штучних консервантів, барвників. Серед широкого асортименту продукції обов'язковою знайдуться ті позиції, які до вподоби вихованцю. Кожен готовий раціон готується з любов'ю, турботою та увагою. Тому тим тваринам, які харчуються високоякісним кормом, завжди вистачатиме енергії для активного способу життя.

Дата публікації: 03.08.2022 16:45

нагору