Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Як привчити собаку до туалету

Привчання до туалету корисно не тільки для підтримки гігієни в будинку, але також для допомоги в профілактиці і лікування проблемної поведінки, такого як копрофагія.

Більшість дорослих собак привчені до туалету, але цуценятам потрібно деякий час, щоб дізнатися, де їм дозволено випорожнюватися, коли вони можуть це робити, як відбувається процес збирання калу (якщо такий присутній), і цей процес навчання вимагає багато похвали, терпіння і практики.


Дотримуйтесь наведених нижче інструкцій, щоб допомогти привчити вашу собаку до туалету, як молоду, так і стару.

Крок 1
Вирішіть, де ви хочете привчити свою собаку до туалету. Більшість власників просто прагнуть привчити своїх собак ходити в туалет на вулиці, але деякі власники можуть віддати перевагу привчити свою собаку до туалету в певній зоні саду або дворового простору. Власників собак дрібних і малих порід, що живуть в міському середовищі цікавить питання як привчають цуценя до пелюшки.

У цьому випадку корисно візуально розмежувати ці області, щоб допомогти вашій собаці швидше вчитися.

Крок 2
Надайте вашій собаці регулярні та постійні можливості для відвідування туалету, щоб допомогти їй виробити звичку. Ігри, годування і пробудження від сну можуть збільшити потребу в сечовипусканні або дефекації, тому після цих дій рекомендується відвести собаку в бажану зону туалету, щоб посилити привчання до туалету. Регулярність і періодичність прогулянок так само сприяє виробленню звички і допомагає привчити собаку ходити в туалет на вулиці.

Крок 3
Хваліть свою собаку за виявлення ознак поведінки, пов'язаної з туалетом (наприклад, нюхання та кружляння), коли це робиться в потрібних зонах. Якщо така поведінка помічено в небажаному місці, Використовуйте це як сигнал, щоб дати можливість дістатися до потрібного і правильного місця (наприклад, випустити або вивести її на вулицю). Коли ваша собака ходить в туалет, ви можете використовувати слово, фразу або звук, щоб у них виникла асоціація між цим сигналом і сечовипусканням / дефекацією.
Заохочуйте свою собаку після туалету в правильному місці похвалою (і / або іграшкою / ласощами).

Крок 4
Продовжуйте підкріплювати свою поведінку похвалою та винагородою кожного разу, коли ваша собака робить все правильно. Ви можете використовувати своє ключове слово або звук, а також направлятися в зону туалету, щоб спонукати вашу собаку скористатися можливістю для випорожнення.

 

Туалет. Навчання. Рада:

Як і у всіх тренуваннях з поведінки, головне-послідовність! 

  • Переконайтеся, що всі в будинку погоджуються і підтримують ту саму команду або повідомлення, щоб не заплутати вашу собаку.
  • Ніколи не карайте свою собаку, якщо вона ходить в туалет в небажаному місці!
  • Це не тільки неприємно для вашої собаки, але і не дає вказівок щодо того, що вона повинна робити. Це може мати зворотний ефект - змусить привчиться вашу собаку не мочитися / випорожнюватися у вашій присутності, навіть коли вона знаходяться в потрібній зоні та на вулиці.
  • Постійний режим годування може допомогти забезпечити певну послідовність у розкладі відвідування туалету вашої собаки.
  • Очистіть забруднені зони за допомогою ефективних спеціалізованих продуктів для видалення запахів (уникайте домашніх чистячих засобів, що містять аміак).
Дата публікації: 27.09.2022 15:16

нагору