Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Farmina (Фарміна) – корм, виготовлений з любов'ю та турботою

Тепер супер преміальный корм марки Фарміна можна замовити у нашому магазині. Ми розширили лінійку кормів для собак і кішок, тому вам простіше і доступніше дбати про повноцінне харчування своїх вихованців та наповнити їх раціон корисними речовинами, а за необхідності забезпечити лікувальним кормом, виготовленим з любов'ю та турботою, якою славляться виробники кормів Farmina.

Знайомтесь, Farmina (Фармина)

Марка відома заводчиком собак та кішок з 1999 року. За цей час корм став широко популярним. Любителі тварин асоціюють назву бренду з раціоном найвищого класу, в якому відсутні консерванти, ГМО, ароматизатори, барвники та взагалі немає шкідливих добавок, здатних підірвати здоров'я тварини.

Батьківщина бренду - Італія, де розташований головний офіс компанії та одна з 3-х фабрик. Ще дві перебувають: одна у Сербії, інша – у Бразилії.

Цікаво, що сировина на всі заводи поставляється виключно італійськими фермерами. Тільки для риби зроблено виняток, її доставляють на виробництво з Норвегії. 

Розробка рецептури

Кажуть, що скільки людей, стільки смаків. Те саме можна сказати й про кішок і собак. Тому виробник постійно удосконалить смакові поєднання, домагаючись, щоб корисне було і смачним.
Фарміна для цього створила спеціальну лабораторію, в якій працюють дієтологи в співдружності з ветеринарами, створюючи нові рецептури кормів і перевіряючи їх якість.
Цікаво, що на фабриках корм випускають мінімальними партіями з метою унеможливити тривале зберігання на складах, щоб до споживача потрапляла максимально свіжа продукція.

Асортимент

Лінейка Natural&Delicious

Представлені для котів та собак беззернові раціони (пакування відмічене зеленим листом) та зі зниженим вмістом круп (на пакуванні колоски). Для собак окрема серія із гарбузом.
У складі холістик кормів:

  • м'ясні продукти – 70% (курка, ягня, кабан, риба);
  • фрукти - 30% (яблуко, чорниця, гранат, апельсин).

Раціони розділені за віком тварини, а для собак ще й за розмірами порід: міні, середні, великі.

Цікаво, що при створенні лінійки N&D особлива увага приділялася не тільки користі та збалансованості меню, а й його засвоюваності. Вибиралася оптимальна форма, текстура, розмір гранул, що підходить собакам та кішкам у певному віці та розмірі. 

Cibau – сухі корми супер-преміум класу для собак, спеціально розроблені з урахуванням вікових особливостей, породи та чутливого травлення.

Matisseсухий й вологий корм преміум класу для кішок, що враховує потреби тварини в різні періоди життя: для кошенят, дорослих котів, стерилізованих кішок. Для поціновувачів вологого корму у цій лінійці найширший рибний асортимент: лосось, тріска, сардини.

Fun Dog, Fun Cat – сухі корми економ класу. В їх основі рисова, кукурудзяна та м'ясна мука і пульпа з буряків.

VetLife – окрема лінійка лікувального харчування для тварин з особливими потребами. Консистенція корму може бути у вологому (консерви) і сухому варіанті. При виявленні захворювань ЖКТ, печінки, сердця, сечокам'яної хвороби, порушення обміну речовин, патологій нирок, ендокринної системи лікар призначає необхідний раціон При цьому тварина отримує повноцінне харчування дуже дбайливе для її здоров'я. Жодних шкідливих та агресивних добавок, тільки корисні та потрібні компоненти.

Що входить до складу кормів Farmina (Фарміна)

  • Перше місце у всіх лінійках займають тваринні білки високої якості. Майже половина (50%) – це м'ясний або рибний компонент (філе свіжої ягнятини, курятиниоселедець, тріска и т.д.), який допомагає тримати м'язовий каркас у нормі.
  • У злакових – спельта, овес. У беззернових – картопля, гарбуз, горох, а також, залежно від рецептури, яблука, морква, гранат, апельсин, чорниця. Ці інгредієнти створюють правильне травлення, поживні речовини для всіх органів, міцний імунітет.
  • 18% займають жирні складові, у тому числі олію, тому у тварини блищить і лисніє шерсть.
  • Пребіотики, антиоксиданти, клітковина, вітаміни, які отримують з екстрактів трав, свіжих ягід, дають активність, здоров'я та довголіття.

Переваги

  • Висока харчова цінність – натуральна сировина.
  • Швидка насичуваність - дрібні порції - економна витрата корму.
  • Максимальна наближеність до природного раціону м'ясоїдних тварин.
  • Всі корми Farmina – гіпоалергенні.

Цікаво, що корми марки Фарміну популярні не тільки у заводчиків, утримувачів розплідників, власників собак і кішок, а й у самих тварин. Їх не доводиться вмовляти скуштувати новий корм. Вони одразу розуміють, що це харчування вищого класу за смаком та за змістом.

У нашому каталозі представлений широкий асортимент кормів Farmina на будь-який смак та потреби. Подбайте про свого вихованця - вибирайте на сайті ідеальний корм.

 
Дата публікації: 24.09.2022 10:13

нагору