Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Чим небезпечна весна для собак

Ми з таким нетерпінням чекали на її прихід! Чекали тепла!
Але кожен відповідальний господар знає: весна несе й багато небезпек для коханих собак. Поговоримо про головних!

Чим небезпечна весна для собак

 1. Паразити . Блохи, кліщі – головні, кого варто побоюватися. Навесні найбільший ризик "підчепити" небезпечного кліща. Пам'ятаючи про це
  • обробляйте вчасно і правильно вихованців (виберіть засіб від бліх і кліщів , найбільш зручний для вас)
  • будьте уважні, оглядайте собак після прогулянок
  • збираючись на прогулянку до лісу чи парку, обробіть додатково собаку спеціальним спреєм, дія якого триває якраз на період прогулянки. Достатньо оббризкати лапи та нижню частину тулуба. Діюча речовина не вбирається в організм собаки, не накопичується в ньому; спрей може використовуватись паралельно з будь-якими іншими засобами від паразитів (краплі на холку, нашийники, таблетки). Можна скуштувати такий на натуральних ефірних оліях чи класичний ТМ Bayer
 2. Ризик застудитися . Погода навесні дуже мінлива: сонячні дні ще не такі теплі, як хотілося б, а вечори й поготів. Тому збираючись на тривалу прогулянку, захопіть теплий одяг та взуття (навіть якщо вже дуже хочеться якнайшвидше позбутися одягу).
 3. Потеряшки . Усі собачники знають, що ризик втратити улюбленця навесні зростає. Безліч нових, забутих взимку запахів, можливість побігати на сонечку, перша трава - все це манить собак і змушує тікати. Адже ще й гормони навесні дають про себе знати: собаки тікають за сучками. Щоб не допустити цього, купіть довгу рулетку, яка дозволить собаці вільно гуляти, але водночас бути під контролем. Такі рулетки бувають до 8 метрів у довжину, так що собака не відчуватиме сором'язливості
 4. Алергія . На жаль, ветеринари відзначають, що останнім часом все більше собак страждають на цю недугу. Навесні найчастіше "прокидаються" алергії на цвітіння, зелень, трави. Симптоми алергії легко помітити:
  • сльозні сверблячі очі вихованця
  • часте чхання
  • дратівливість
  • відмова від їжі
  • можливе порушення роботи шлунково-кишкового тракту (розлади, запори тощо).
   У цьому випадку необхідно одразу звернутися до ветеринара, здати необхідні аналізи, визначити причину алергії. Далі – отримувати лікування та обмежити контакт з алергеном.
 5. Отруєння . Багато собачників зазначають, що навесні зростає кількість отруєнь у собак. Причин тому кілька. Вся справа в тому, що навесні з-під снігу "виростає" багато сміття, яке було непомітне, недоступне собакам взимку. Цікавість змушує скуштувати смак і… Крім того, часто труяться цуценята, яким властиво, як маленьким діткам, пізнавати цей світ, пробуючи на смак усе. Тому ми радимо бути особливо уважними на весняних прогулянках.

НЕ ВАРТО ЗАБУВАТИ!
Весна - чудова пора року! Ми чекали її довгі зимові місяці і заслужили радіти сонцю та теплу.
Тому не відмовляйте собі у прогулянках, тим більше тепер ви озброєні найдокладнішою інформацією про те, як захиститись від небезпек.

Дата публікації: 27.10.2020 00:00

нагору