Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека
Фільтри
Фільтр
Ціна

Більше Меньше
бренд
Більше Меньше
клас корму
Більше Меньше
розмір породи
Більше Меньше
вік
Більше Меньше
призначення / властивості
Більше Меньше
інгредієнти
Більше Меньше
лінія корму
Більше Меньше
країна
Більше Меньше

Продукція виробника Acana (Акана)

Сортувати за
12
1624 грн.
342 грн.
3161 грн.
421 грн.
341 грн.
421 грн.
1857 грн.
4949 грн.
6234 грн.
2981 грн.
5640 грн.
5301 грн.
2819 грн.
1666 грн.
3906 грн.
6916 грн.
5052 грн.
Сортувати за
12

Виробник Acana займається виготовленням сухих кормів, використовуючи лише натуральні та свіжі компоненти. Це компанія з Канади. У країні існує лише один завод, який займається створенням кормів преміум рівня для собак та кішок. Він є біологічно відповідним. Власники організації наголошують на ексклюзивності та високій якості, не прагнучи розширювати обсяги постачання шляхом відкриття нових філій, які стане важко контролювати.

Особливості виготовлення Акана

Під час створення використовуються лише добірні інгредієнти. Власники самостійно контролюють кожен етап, у тому числі підбір складових. Приділяється значна увага свіжості інгредієнтів. Застосовуються продукти лише канадського походження. Вони щодня надходять на завод у свіжому вигляді. Внаслідок цього раціон вихованців стає наближеним до природного в дикій природі, здатний відбитися на довголітті.

Основні принципи:

  • При виготовленні важливо застосовується натуральне м'ясо різних видів тварин;
  • Міститься тваринний білок;
  • Творець підтримує низький рівень вуглеводів;
  • Застосовуються всілякі фрукти та овочі;
  • Склад насичений необхідними організму рослинними елементами.

Придбати товар може кожен охочий, оскільки він доступний на сайті постачальника у достатніх обсягах. Крім м'ясних інгредієнтів є риба, виловлена, у тому числі у водоймах Канади. Різноманітність застосовуваних компонентів сприяє збалансованому харчуванню з високим вмістом вітамінів, а також корисних кислот. Завдяки цьому підтримується гарне травлення вихованця.

При виборі м'яса виробники віддають перевагу такій домашній птиці, як курча, індичка і качка. До складу додатково можуть входити яйця. М'ясо птиці при застосуванні в їжу сприяє правильному розвитку м'язової маси завдяки наявності високого рівня білка. Додатково використовується ягня та свинина, які також корисні для вихованців. При виборі водоплавних віддали перевагу судаку, щуці, жовтому окуню. З представників океану у складі продукту можна зустріти оселедець, камбалу, хек.

Купити корм Acana у Києві

Купити Акана у Києві можна через даний сайт. Тут представлено величезний асортимент продукції цього виробника. Даний дистриб'ютор компанії Acana пропонує найвигідніші ціни в Україні. Купити корм Акана вийде із доставленням по всій країні. Продукція має необхідну документацію, є стандарти, що підтверджують її безпеку. Купуючи корми цієї марки, у даного дистриб'ютора, можна бути впевненим в їх оригінальності та користі для тварин.


нагору