Зареєструйся та отримай -5% на перше замовлення

Каталог
собаки
кішки
вет аптека
собаки
кішки
вет аптека

Apicenna ПРАЗИЦІД ПЛЮС суспензія для дорослих кішок від глистів

Код товару: 14046
Цей товар знятий з виробництва

Доставка товару

Київ. Самовивіз
пр-т. С.Бандери, 6 (Почайна)

Кур'єрська служба "Зоодом Бегемот"
Київ

від 200 грн – 70 грн
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (відділення та поштомати)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (адресна доставка)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 1000 грн – БЕЗКОШТОВНО
Докладніше про доставку...

Оплата

Готівка
На карту Приват та Monobank
Післяплати від 500 грн
Докладніше про оплату...

 
Опис

Празицид-Суспензію Плюс призначають дорослим кішкам з профілактичною та лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококозоз і ехінококозоз ехінококозоз).

Загальні відомості:

 1. Торгове найменування лікарського препарату: Празицид-суспензія Плюс (Prazicid-suspension Plus).
  Міжнародна непатентована назва діючих речовин: пірантел, фебантел, празіквантел.
 2. Лікарська форма: суспензія для перорального застосування.
  Випускають лікарський препарат у двох модифікаціях: Празицид-суспензія Плюс для дорослих собак, цуценят середніх та великих порід та Празицид-суспензія Плюс для дорослих кішок, кошенят та цуценят дрібних порід.
  Як діючі речовини в 1 мл Празицид-суспензія Плюс для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід містить: 45 мг пірантелу памоату, 45 мг фебантелу, 15 мг празиквантелу та допоміжні речовини: полівінілпіролідон, гліцерин, аспавіт Ц-8 , ксантанову камедь, бензоат натрію, сорбат калію, піногасник, лимонну кислоту, ароматизатор «Молочний шоколад», Na-карбоксиметилцелюлозу та воду очищену; Празицид-суспензія Плюс для дорослих кішок, кошенят та цуценят дрібних порід містить: 15 мг пірантелу памоату, 15 мг фебантелу, 1,5 мг празиквантелу та допоміжні речовини: полівінілпіролідон, гліцерин, аспавіт Ц-200, твін-80 натрію, сорбат калію, піногасник, лимонну кислоту, ароматизатор «Молочний шоколад», Na-карбоксиметилцелюлозу, сукралозу, β-циклодекстрин та воду очищену.
 3. На вигляд препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.
  Термін придатності препарату за умови дотримання умов зберігання – 2 роки з дня виробництва.
  Забороняється застосування Празицид-суспензії Плюс після закінчення терміну придатності.
 4. Випускають Празицид-суспензію Плюс розфасованої по 5, 6, 7, 9, 10 і 15 мл полімерні флакони, упаковані поштучно в картонні пачки в комплекті з інструкцією із застосування.
 5. Зберігають препарат у закритій упаковці виробника, у захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0°С до 25°С.
 6. Празицид-суспензію Плюс слід зберігати у місцях, недоступних для дітей.
 7. Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
 8. Умови відпустки без рецепта ветеринарного лікаря.
Заходи профілактики:
 1. При роботі з Празицид-суспензією Плюс слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.
 2. Під час роботи з лікарським препаратом не дозволяється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з миючим засобом. Порожні флакони з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.
 3. При випадковому контакті лікарського засобу зі шкірою чи слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Празицид-суспензією Плюс. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

 

Характеристики
Склад
Фарм. св-ва:
 1. Празицид-суспензія Плюс відноситься до комбінованих антигельмінтних лікарських препаратів.
  Комбінація празиквантелу, фебантелу та пірантелу памоату, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтної дії на шлунково-кишкових нематод (Тохосара саніс, Toxocara cati, Тохосара mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Trichuris vulpis, granulosus, Alveococсus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, Multiceps multiceps), які паразитують у собак і кішок.
 2. Пірантел памоат – з'єднання групи піримідинів, механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів у нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що спричиняє параліч м'язової системи нематод; пірантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів у кишечнику; виводиться з організму переважно у незміненому вигляді (93%) з фекаліями.
Празиквантел – з'єднання групи піразінізохінолінів, активно щодо шлунково-кишкових цестод на всіх фазах розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразиту для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить до загибелі гельмінтів та сприяє їх виведенню з організму тварини. Сполука швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1 – 3 години, оборотно зв'язується з білками сироватки крові (70 – 80%), частково метаболізується у печінці, реекскретується в кишківник, виводиться з організму в основному із сечею (До 80%) протягом 24 годин.
Фебантел відноситься до пробензімідазолів, що біотрансформуються в організмі в бензімідазоли. Механізм дії фебантелу заснований на інгібуванні ферменту фумаратредуктази в мітохондріях гельмінтів, внаслідок чого порушується засвоєння глюкози та синтез білка тубуліна, що призводить до руйнування мікротубулярного апарату клітин паразиту, спричиняючи його загибель. Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці та виділяється з жовчю у просвіт кишківника, де частково відзначається його повторна резорбція, з організму виводиться як у незміненій формі, так і у вигляді кількох метаболітів із фекаліями та сечею.
Празицид-суспензія Плюс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної та сенсибілізуючої дії, добре переноситься собаками та кішками різних порід та віку.
Спосіб застосування
 1. Празицид-суспензію Плюс призначають дорослим кішкам з профілактичною та лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококозоз і ехінококозоз ехінококозоз ехінококозоз).
 2. Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносність компонентів препарату (зокрема, в анамнезі). Празицид-суспензію Плюс не слід застосовувати виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і тваринам, що одужують, самкам у першій половині вагітності, .
 3. Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах - 1 мл на 1 кг маси тварини .
З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз на квартал, а також перед кожною вакцинацією.
З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скученому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії) обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз на день, при цестодозах і змішаних нематодо-цестодозних інвазіях день протягом 3 послідовних днів.
Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон із суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.
 1. При передозуванні препарату у тварин може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надлишкове слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосовують ентеросорбенти та засоби симптоматичної терапії.
 2. При першому застосуванні препарату у кішок можлива самопрохідна гіперсалівація.
 3. Дегельмінтизацію вагітних і самок, що годують, при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.
 4. Слід уникати порушень схеми дегельмінтизації, оскільки це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової дози препарат необхідно ввести якнайшвидше в тій же дозі, далі інтервал між введеннями препарату не змінюється.
 5. При застосуванні Празицид-суспензії Плюс відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливі порушення роботи шлунково-кишкового тракту (рідкий стілець, блювання) та посилення слиновиділення, які зникають спонтанно і не вимагають застосування лікарських засобів. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату та появі алергічних реакцій його використання припиняють та призначають тварині антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.
 6. Празицид-суспензію Плюс не слід застосовувати одночасно з лікарськими препаратами, що містять піперазин та засобами, що інгібують холінестеразу. Інформація про взаємодію Празцид-суспензії Плюс з лікарськими засобами інших фармакологічних груп та кормовими добавками відсутні.
 7. Празицид-суспензія Плюс не призначена для застосування продуктивним тваринам.

Опис Apicenna ПРАЗИЦІД ПЛЮС суспензія для дорослих кішок від глистів

Празицид-Суспензію Плюс призначають дорослим кішкам з профілактичною та лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококозоз і ехінококозоз ехінококозоз).

Загальні відомості:

 1. Торгове найменування лікарського препарату: Празицид-суспензія Плюс (Prazicid-suspension Plus).
  Міжнародна непатентована назва діючих речовин: пірантел, фебантел, празіквантел.
 2. Лікарська форма: суспензія для перорального застосування.
  Випускають лікарський препарат у двох модифікаціях: Празицид-суспензія Плюс для дорослих собак, цуценят середніх та великих порід та Празицид-суспензія Плюс для дорослих кішок, кошенят та цуценят дрібних порід.
  Як діючі речовини в 1 мл Празицид-суспензія Плюс для дорослих собак, цуценят середніх і великих порід містить: 45 мг пірантелу памоату, 45 мг фебантелу, 15 мг празиквантелу та допоміжні речовини: полівінілпіролідон, гліцерин, аспавіт Ц-8 , ксантанову камедь, бензоат натрію, сорбат калію, піногасник, лимонну кислоту, ароматизатор «Молочний шоколад», Na-карбоксиметилцелюлозу та воду очищену; Празицид-суспензія Плюс для дорослих кішок, кошенят та цуценят дрібних порід містить: 15 мг пірантелу памоату, 15 мг фебантелу, 1,5 мг празиквантелу та допоміжні речовини: полівінілпіролідон, гліцерин, аспавіт Ц-200, твін-80 натрію, сорбат калію, піногасник, лимонну кислоту, ароматизатор «Молочний шоколад», Na-карбоксиметилцелюлозу, сукралозу, β-циклодекстрин та воду очищену.
 3. На вигляд препарат являє собою суспензію світло-жовтого кольору, при зберіганні допускається розшарування суспензії, що зникає при збовтуванні.
  Термін придатності препарату за умови дотримання умов зберігання – 2 роки з дня виробництва.
  Забороняється застосування Празицид-суспензії Плюс після закінчення терміну придатності.
 4. Випускають Празицид-суспензію Плюс розфасованої по 5, 6, 7, 9, 10 і 15 мл полімерні флакони, упаковані поштучно в картонні пачки в комплекті з інструкцією із застосування.
 5. Зберігають препарат у закритій упаковці виробника, у захищеному від прямих сонячних променів місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 0°С до 25°С.
 6. Празицид-суспензію Плюс слід зберігати у місцях, недоступних для дітей.
 7. Невикористаний препарат утилізують відповідно до вимог законодавства.
 8. Умови відпустки без рецепта ветеринарного лікаря.
Заходи профілактики:
 1. При роботі з Празицид-суспензією Плюс слід дотримуватись загальних правил особистої гігієни та техніки безпеки, передбачених при роботі з лікарськими препаратами.
 2. Під час роботи з лікарським препаратом не дозволяється курити, пити та вживати їжу. Після закінчення роботи слід вимити руки теплою водою з миючим засобом. Порожні флакони з-під лікарського забороняється використовувати для побутових цілей, вони підлягають утилізації з побутовими відходами.
 3. При випадковому контакті лікарського засобу зі шкірою чи слизовими оболонками очей їх необхідно промити великою кількістю води. Людям із гіперчутливістю до компонентів препарату слід уникати прямого контакту з Празицид-суспензією Плюс. У разі появи алергічних реакцій або при випадковому потраплянні препарату в організм людини слід негайно звернутися до медичного закладу (при собі мати інструкцію щодо застосування препарату або етикетку).

 

Характеристики Apicenna ПРАЗИЦІД ПЛЮС суспензія для дорослих кішок від глистів

Склад Apicenna ПРАЗИЦІД ПЛЮС суспензія для дорослих кішок від глистів

Фарм. св-ва:
 1. Празицид-суспензія Плюс відноситься до комбінованих антигельмінтних лікарських препаратів.
  Комбінація празиквантелу, фебантелу та пірантелу памоату, що входять до складу препарату, забезпечує широкий спектр його антигельмінтної дії на шлунково-кишкових нематод (Тохосара саніс, Toxocara cati, Тохосара mistax, Toxascaris leonina, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Trichuris vulpis, granulosus, Alveococсus multilocularis, Mesocestoides lineatus, Dipylidium caninum, Diphyllobotrium latum, Multiceps multiceps), які паразитують у собак і кішок.
 2. Пірантел памоат – з'єднання групи піримідинів, механізм його дії заснований на блокаді передачі нервових імпульсів у нервово-м'язових синапсах шляхом деполяризації мембран м'язових клітин, що спричиняє параліч м'язової системи нематод; пірантел погано всмоктується, що забезпечує його пролонговану дію на гельмінтів у кишечнику; виводиться з організму переважно у незміненому вигляді (93%) з фекаліями.
Празиквантел – з'єднання групи піразінізохінолінів, активно щодо шлунково-кишкових цестод на всіх фазах розвитку. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразиту для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить до загибелі гельмінтів та сприяє їх виведенню з організму тварини. Сполука швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті, досягаючи максимальної концентрації в плазмі крові через 1 – 3 години, оборотно зв'язується з білками сироватки крові (70 – 80%), частково метаболізується у печінці, реекскретується в кишківник, виводиться з організму в основному із сечею (До 80%) протягом 24 годин.
Фебантел відноситься до пробензімідазолів, що біотрансформуються в організмі в бензімідазоли. Механізм дії фебантелу заснований на інгібуванні ферменту фумаратредуктази в мітохондріях гельмінтів, внаслідок чого порушується засвоєння глюкози та синтез білка тубуліна, що призводить до руйнування мікротубулярного апарату клітин паразиту, спричиняючи його загибель. Фебантел всмоктується в кишечнику, метаболізується в печінці та виділяється з жовчю у просвіт кишківника, де частково відзначається його повторна резорбція, з організму виводиться як у незміненій формі, так і у вигляді кількох метаболітів із фекаліями та сечею.
Празицид-суспензія Плюс за ступенем впливу на організм відноситься до речовин малонебезпечних (4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007-76), в рекомендованих дозах не має ембріотоксичної, тератогенної та сенсибілізуючої дії, добре переноситься собаками та кішками різних порід та віку.
Норми годування не вказані.

Спосіб застосування Apicenna ПРАЗИЦІД ПЛЮС суспензія для дорослих кішок від глистів

 1. Празицид-суспензію Плюс призначають дорослим кішкам з профілактичною та лікувальною метою при шлунково-кишкових нематодозах (токсокароз, токсаскаридоз, унцинаріоз, трихоцефальоз, анкілостомоз), цестодозах (теніїдоз, дипілідіоз, ехінококозоз і ехінококозоз ехінококозоз ехінококозоз).
 2. Протипоказанням до застосування є індивідуальна непереносність компонентів препарату (зокрема, в анамнезі). Празицид-суспензію Плюс не слід застосовувати виснаженим, хворим на інфекційні хвороби і тваринам, що одужують, самкам у першій половині вагітності, .
 3. Лікарський препарат застосовують тваринам перорально індивідуально, в ранкове годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика за допомогою шприца-дозатора в наступних дозах - 1 мл на 1 кг маси тварини .
З профілактичною метою дегельмінтизацію тварин проводять один раз на квартал, а також перед кожною вакцинацією.
З лікувальною метою, а також з метою профілактики при груповому (скученому) утриманні тварин (розплідники, притулки, віварії) обробку проводять дворазово з інтервалом 14 діб: при нематодозах один раз на день, при цестодозах і змішаних нематодо-цестодозних інвазіях день протягом 3 послідовних днів.
Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно. Флакон із суспензією перед кожним застосуванням слід ретельно струсити.
 1. При передозуванні препарату у тварин може спостерігатися пригнічений стан, відмова від корму, надлишкове слиновиділення, розлад шлунково-кишкового тракту. У цих випадках застосовують ентеросорбенти та засоби симптоматичної терапії.
 2. При першому застосуванні препарату у кішок можлива самопрохідна гіперсалівація.
 3. Дегельмінтизацію вагітних і самок, що годують, при необхідності проводять під контролем ветеринарного лікаря за 3 тижні до передбачуваних пологів і через 2 - 3 тижні після пологів.
 4. Слід уникати порушень схеми дегельмінтизації, оскільки це може призвести до зниження ефективності. У разі пропуску чергової дози препарат необхідно ввести якнайшвидше в тій же дозі, далі інтервал між введеннями препарату не змінюється.
 5. При застосуванні Празицид-суспензії Плюс відповідно до цієї інструкції побічних явищ та ускладнень у тварин, як правило, не спостерігається. У деяких тварин можливі порушення роботи шлунково-кишкового тракту (рідкий стілець, блювання) та посилення слиновиділення, які зникають спонтанно і не вимагають застосування лікарських засобів. При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату та появі алергічних реакцій його використання припиняють та призначають тварині антигістамінні препарати та засоби симптоматичної терапії.
 6. Празицид-суспензію Плюс не слід застосовувати одночасно з лікарськими препаратами, що містять піперазин та засобами, що інгібують холінестеразу. Інформація про взаємодію Празцид-суспензії Плюс з лікарськими засобами інших фармакологічних груп та кормовими добавками відсутні.
 7. Празицид-суспензія Плюс не призначена для застосування продуктивним тваринам.
Нема опису.
Нема опису.
Нема опису.
Відгуки покупців

Доставка товару

Київ. Самовивіз
пр-т. С.Бандери, 6 (Почайна)

Кур'єрська служба "Зоодом Бегемот"
Київ

від 200 грн – 70 грн
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (відділення та поштомати)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 700 грн – БЕЗКОШТОВНО

Нова Пошта (адресна доставка)
Київ та ін. міста України

від 200 грн – за рахунок Клієнта, за тарифами перевізника 
від 1000 грн – БЕЗКОШТОВНО
Докладніше про доставку...

Оплата

Готівка
На карту Приват та Monobank
Післяплати від 500 грн
Докладніше про оплату...

 

нагору